Eye Lash Extender

"...Piękno ludzkiej twarzy istnieje tylko dzięki temu, że każdy jej szczegół znajduje jak gdyby echo we wszystkich pozostałych...".

Antoine de Saint-Exupéry

baner

O produkcie

Ostatnie lata obfitują w naukowe osiągnięcia z dziedziny biotechnologii i farmakologii. Odkrywane są nowe substancje oraz nieznane działanie już istniejących. Często odkrycia są dokonywane przez przypadek a działanie niektórych leków przynosi inne - poboczne efekty. Podobie ma się rzecz w przypadku eye lash extender. Produkt powstał na bazie substancji (bimatoprost) początkowo wykorzystywanej w leczeniu schorzeń oka. fruit Zawarty jest w kroplach do oczu o nazwie Lumigan przepisywanych na receptę. Jak się później okazało stosowanie przez dłuższy czas (około 4 tygodni)powoduje naturalny wzrost rzęs. Po zastosowaniu środka rzęsy nie tylko stają się dłuższe, lecz mogą zmienić kolor na ciemniejszy.

Eye lash extender jest produktem stworzonym wyłącznie w celach kosmetycznych. Oznacza to, że jego działanie jest ukierunkowane przede wszystkim by zapewnić bezpieczny, maksymalny wzrost rzęs w jak najkrótszym czasie. Płynna forma preparatu umożliwia łatwą aplikację i uniemożliwia jego zasychanie (jak ma to miejsce w maskarach lub eyelinerach). Produkt składem odpowiada kroplom do oczu Lumigan stosowanym w leczeniu jaskry. Różnica jest w tym że krople dostępne są na recepte, natomiast eye lash extender jest produktem kosmetycznym - do stosowania zewnętrznego i nie jest lekiem.

Susbtancją czynną w eye lash extender jest Bimatoprost - syntetyczny prostamid, pod względem budowy zbliżony do prostaglandyny F2a (PGF2a), który nie działa przez żaden ze znanych receptorów prostaglandyn. fruitMechanizm działania obniżającego ciśnienie wewnątrzgałkowe polega na zwiększaniu odpływu cieczy wodnistej oka poprzez siatkę włókien kolagenowych w kącie przesączania oka i nasilanie odpływu drogą naczyniówkowo-twardówkową. Obniżanie ciśnienia wewnątrzgałkowego zaczyna się ok. 4 h po pierwszym podaniu leku, a maks. działanie osiągane jest w ciągu 8-12 h. Działanie utrzymuje się przez przynajmniej 24 h. Bimatoprost przenika dobrze do rogówki i twardówki i jest umiarkowanie rozmieszczany w tkankach, w ludzkiej krwi znajduje się głównie w osoczu. W 88% wiąże się z białkami osocza. Podlega oksydacji, N-deetylacji i związaniu z kwasem glukuronowym, tworząc różnego rodzaju metabolity. Bimatoprost jest eliminowany głównie poprzez przesączanie nerkowe, wydalany z moczem i kałem. Dodatkowo jako działanie "poboczne" Bimatoprost powoduje naturalny wzrost rzęs. Eye lash extender oferowany jest w dwóch wzorach eleganckich opakowań z ergonomicznym aplikatorem.

Jak stosować

how to Prawidłowe zastosowanie polega na zwilżeniu nasady rzęs preparatem raz dziennie. Uwaga - często zdarza się że osoby nie zaznajomione z działaniem tego typu substancji aplikują je bezpośrednio do oka - jak krople. Jest to błedem. Jeśli niewielka ilość substancji dostanie się do oka nie należy tym się przejmować, jednak trzeba pamiętać o prawidłowym stosowaniu żeby zapewnić optymalne działanie. Pierwsze efekty działania preparatu powinny być widoczne po upływie około 3 - 4 tygodni regularnego stosowania. W każdym momencie można przerwać aplikowanie preparatu, jednak po jakimś czasie rzęsy wrócą do swoich naturalnych rozmiarów..Stosowanie serum Ilashxtender Revitalizer 2.0.
Odmierzoną kroplę serum ilashxtender revitalizer rozcieramy między palcami w celu ogrzania a następnie nanosimy na rzęsy wcierając w nie. Czynność powtarzamy dla jednej powieki trzy cztery razy.

how toW przypadku stosowania na brwi, należy smarować włoski brwi cienką warstwą serum. Należy stosować raz, dwa razy dziennie dla lepszego efektu. Revitalizer szybko się wchłania, zatem po 15 minutach możliwe jest już nakładanie normalnego makijażu.

Efekty

Odżywki serii IlashXtender wykrozystują efekt zaobserwowany przy stosowaniu kropli do oczy Latisse. W składzie odżywek do rzęs ilashxtender występuje jako substancja czynna bimatoprost - peptyd powodujący natrualny wzrost rzęs bez potrzeby kosztownych zabiegów przedłużania rzęs. effects

Do zapoznania się z informacjami zapraszamy na nasze forumW sieci obecne są filmy obrazujące działanie substancji czynnej (bimatoprost)